Canpol babies Cumlíky utišujúce silikón symetrické 2 ks C 18m+

Kód: HA-23/956_GREY HA-23/956_COR Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
6,08 €
Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Zvoľte variant
Variant

Nové dvojbalenie utišujúcich symetrických silikónových cumlíkov v kombinácii z kolekcie "Wild nature" a "Let´s celebrate" je charakteristické originálnym autorským dizajnom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nové dvojbalenie utišujúcich symetrických silikónových cumlíkov Canpol babies v kombinácii z kolekcie "Wild nature" a "Let´s celebrate" je charakteristické originálnym autorským dizajnom. Odvetrávaný kotúč - umožňuje voľný prietok vzduchu Bezpečnostná guma vyrobená z bezpečného a jemného silikónu - úplne priehľadná a bez chuti Pohodlný krúžok - uľahčuje podanie cumlíka dieťaťu a umožňuje vám pripevniť retiazku Originálny a moderný dizajn K dispozícii v troch rozmeroch: 23/954_cor, 23/954_grey: (A) 0-6 mesiacov23/595_cor, 23/595_grey: (B) 6-18 mesiacov23/596_cor, 23/593_grey: (C) viac ako 18 mesiacov V balení 2 kusy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.