Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Elastická hryzačka slon, macko, kačička a rybička

Kód: HA-13/109
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
1,90 €
Skladom u dodávateľa

Canpol babies Elastická hryzačka zvieratká tíši bolesť ďasien v období rastu zúbkov. Neobsahuje BPA Odporúčaný vek 0m+

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Elastická hryzačka zvieratká tíši bolesť ďasien v období rastu zúbkov. Canpol babies Elastická hryzačka tíši bolesť ďasien v období rastu zúbkov. Je vyrobená z mäkkého, flexibilného materiálu, ktorý sa dokonale prispôsobí ďasnám dieťaťa. Rôzne tvary a farby stimulujú rozvoj psychomotorickej koordinácie malého dieťaťa. Dobre sa drží v malých detských ručičkách. každý vzor je dostupný v štyroch farbách, žltej, modrej, zelenej a ružovej.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.