Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Hrkálka s hryzačkou Zvieratko

Kód: HA-13/107
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
2,39 €
Skladom u dodávateľa
Hrkálka s hryzačkou Canpol babies je určená pre najmenšie deti. Neobsahuje BPA Odporúčaný vek 0m+

Detailné informácie

Podrobný popis

Hrkálka s hryzačkou Canpol babies je určená pre najmenšie deti. Pomáha upokojiť boľavé ďasná pri prerezávaní zubov. je z mäkkého a pružného materiálu ktorý sa prispôsobuje ďasnám dieťaťa je ľahká a praktická, vďaka čomu ju dieťa ľahko uchopí a drží v malých rukách stimuluje rozvoj vizuálno-motorickej koordinácie dieťaťa nerovný povrch prináša úľavu pre opuchnuté ďasná obsahuje hrkálku, ktorá určite upúta pozornosť každého dieťaťa dvojfarebná rukoväť Dokonalá kombinácia výhod spojenia mäkkej hryzačky a hrkálky. Mäkké časti hračky zmierňujú bolesti pri raste zúbkov dieťaťa, zatiaľ čo farebné hrkajúce zvieratká ho povzbudzujú k aktivite, čím stimulujú správny vývoj jeho zrakových a motorických schopností. Špeciálne navrhnutá rukoväť hrkálky sa pohodlne drží aj malou rukou. Dostupné štyri rôzne zvieratká- Kačička, Macko, Koník, Rybka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.