Canpol babies Hrkálka Sovička

Kód: HA-2/187_BLU HA-2/187_GRE HA-2/187_PIN Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
4 €
Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Zvoľte variant
Variant
Hrkálka Sovička je vhodná pre najmenšie deti. Je ľahká a jednoducho sa drží v malých detských ručičkách, perfektná ako prvá hrkálka. Neobsahuje BPA Odporúčaný vek 0m+

Detailné informácie

Podrobný popis

Hrkálka Sovička je vhodná pre najmenšie deti. Ľahké a praktické. Farebné hrkacie guľôčky. Jednoduché uchopenie a držanie. Má bezpečné zaoblené tvary.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.