Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Kefka na vlasy + hrebeň pre novorodencov

Kód: HA-56/160_WHI HA-56/160_BLU HA-56/160_PIN Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
5,59 €
Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Zvoľte variant
Variant
Canpol babies kefka a hrebeň na vlasy sú ideálne pre česanie prvých detských vláskov a masáž hlavy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies kefka a hrebeň na vlasy sú ideálne pre česanie prvých detských vláskov a masáž hlavy. Hrebeň má zaoblené štetiny, vďaka ktorým nedráždia citlivú pokožku dieťatka.Tvar rukoväte kefky a hrebeňa uľahčuje pohodlnú manipuláciu a zabraňuje vykĺznutiu v priebehu česanie. Syntetické štetiny sú bezpečné pre hlavičku dieťatka. Praktické skladovanie hrebeňa vďaka možnosti vloženia do kefy. Návod na použitie:Udržujte v čistote, umývajte detským mydlom v teplej vode. Pred prvým použitím prelejte vlas kefy vriacou vodou a vysušte fénom. Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte - vymeňte ho za nový. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Hrebeň a kefa zodpovedá požiadavkám: ISO 9001 ISO 22716 Výrobok je navrhnutý a schválený v EÚ.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.