Canpol babies Krabička na cumlík Pastelove

Kód: HA-56/013
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
4,12 €
Skladom u dodávateľa
Canpol babies Krabička na cumlík z kolekcie "Pastelove" slúži na uskladnenie cumlíka a jeho ochranu pred znečistením alebo stratou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Krabička na cumlík "Pastelove" slúži na uskladnenie cumlíka a jeho ochranu pred znečistením alebo stratou. praktický dá sa ľahko pripnúť o kočík, sedačku laebo iné má nastaviteľnú rukoväť využiteľný v domácnosti, počas prechádzok alebo cestovania

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.