Canpol babies Lyžička plastová dlhá s mäkkým silikónovým ukončením 4m+

Kód: HA-21/488
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
1,86 €
Skladom u dodávateľa
Silikónová lyžička Canpol babies s mäkkým zakončením nedráždi citlivé detské ďasná. Neobsahuje BPA Odporúčaný vek 4 m+

Detailné informácie

Podrobný popis

Silikónová lyžička Canpol babies s mäkkým zakončením nedráždi citlivé detské ďasná. Elastická koncovka uľahčuje nabratie pokrmu z dna alebo okrajov pohára/taniera a je šetrná k citlivým detským ďasnám. Špeciálne predĺžená rúčka uľahčuje kŕmenie a naberanie pokrmu.

Vhodná pre deti staršie 5-tich mesiacov.

Návod na použitie: Pred prvým a každým ďalším použitím umyte v teplej vode šetrným umývacím prípravkom. Dôkladne opláchnite teplou vodou. Prelejte vriacou vodou. Neprevárajte! Výrobok je možné používať v mikrovlnnej rúre. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.