Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Lyžička plastová s predĺženou rúčkou 4m+

Kód: HA-56/582
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
2,07 €
Skladom u dodávateľa
Plastová lyžička Canpol babies s predĺženou rukoväťou uľahčuje kŕmenie. Neobsahuje BPA Odporúčaný vek 4 m+

Detailné informácie

Podrobný popis

Plastová lyžička Canpol babies s predĺženou rukoväťou uľahčuje kŕmenie a umožňuje výber pokrmu zo dna pohára/fľaše. Plastová lyžička s predĺženou rukoväťou uľahčuje kŕmenie a umožňuje vybranie pokrmu z dna pohára/fľaše. Špeciálne tvarovaná koncovka nedráždi citlivé detské ďasná. Vhodná pre deti staršie 5-tich mesiacov. Návod na použitie: Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte v horúcej vode šetrným čistiacim prostriedkom, dôkladne opláchnite teplou vodou. Neprevárajte. Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania výrobok ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu.Upozornenie!Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.