Canpol babies Lyžičky plastové 4m+ 3 ks

Kód: HA-2/582
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
3,02 €
Skladom u dodávateľa
Plastové lyžičky Canpol babies sú vyrobené z veľmi trvanlivého materiálu. Neobsahuje BPA Odporúčaný vek 4 m+ Vhodné do umývačky

Detailné informácie

Podrobný popis

Plastové lyžičky Canpol babies sú vyrobené z veľmi trvanlivého materiálu. Zaoblené tvary lyžičiek sú prispôsobené citlivým detským ďasnám. Vhodné pre deti staršie 4-och mesiacov. V balení 3 ks. Návod na použitie:Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím lyžičky umyte v teplej vode s prípravkom určeným deťom, prípadne prelejte vriacou vodou. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Pozor! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte - vymeňte ho za nový. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby.Upozornenie!Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.