Canpol babies Miska melamínová s prísavkou Exotic Animals 270 ml 4m+

Kód: HA-4/519_YEL HA-4/519_GREY HA-4/519_TUR Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
7,56 €
Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Zvoľte variant
Variant
Melamínová miska s prísavkou je vyrobená z vysoko kvalitného melamínu so zatavenými obrázky. Neobsahuje BPA Odporúčaný vek 4m+ Vhodné do umývačky

Detailné informácie

Podrobný popis

Melamínová miska je vyrobená z vysoko kvalitného melamínu so zatavenými obrázky (neprichádzajú do styku s jedlom). Veľká prísavka umožňuje pevné a stabilné pripevnenie na doske stola. Oceníte ju najmä v čase, keď sa dieťa učí jesť samostatne. veľká miska široké okraje gumená prísavka veselá farebná potlač Objem 270 ml. Odporúčame pre deti staršie ako 4 mesiace. Rovnaké potlače nájdete aj na dojčenských fľašiach a cumlíkoch a aj na lyžičkách. Návod na použitie: Výrobok udržujte čistý. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte riad v teplej vode s jemným prostriedkom. Dôkladne opláchnite. Prelejte vriacou vodou. Nevyvárajte, nedezinfikujte ani nezohrievajte v mikrovlnnej rúre. Výrobok je vhodný na používanie v umývačke (max. 60 °C). Upozornenie! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie Vášho dieťaťa! Skontrolujte teplotu jedla pred jeho podaním dieťaťu. Nerovnomerné zohriatie obsahu môže spôsobiť popáleniny! Počas jedenia nenechávajte dieťa bez dozoru. Počas používania a čistenia sa vyhýbajte drsným nástrojom, ktoré poškriabu povrch. Výrobok pred každým použitím skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania výrobok prestaňte používať. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.