Canpol babies Miska na desiatu 200 ml Hello Little

Kód: HA-51/008_BEI HA-51/008_TUR Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
7,16 €
Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Zvoľte variant
Variant
Canpol babies Miska na desiatu Hello Little koala tyrkysová 200 ml Neobsahuje BPA Odporúčaný vek 12 m+ Vhodné do umývačky

Detailné informácie

Podrobný popis

Farebná miska Canpol babies netypického tvaru z kolekcie Hello Little je vyrobená z kvalitného melamínu so zatavenými farebnými motívmi (nedostávajú sa do kontaktu s jedlom). Nádoba na olovrant sa môže používať na pohodlné uloženie olovrantu pre dieťa. Pomáha trénovať motorické zručnosti – pohyb uchopenia a obratnosť prstov, a zároveň rozvíja samostatnosť dieťaťa. Vďaka špeciálne navrhnutému silikónovému viečku so zárezmi si dieťa dokáže vyberať jedlo samo bez vysypania. Ideálne na rozširovanie jedálnička použitím metódy BLW. Široký otvor zaisťuje jednoduché plnenie a čistenie. Je priehľadná, vďaka čomu umožňuje vidieť, koľko jedla sa v nej nachádza. Po odstránení veka môže výrobok slúžiť ako miska s pohodlnými rúčkami. Užitočné doma, na prechádzke alebo počas jazdy autom. Objem nádoby je 200 ml. Silikónové veko chráni pred rozsypaním jedla. Pohodlné rukoväte – uľahčujú pohodlné a stabilné držanie. Priehľadné steny – umožňujú vidieť, koľko jedla sa v nádobe nachádza. Veko – uľahčuje skladovanie nádoby. Návod na použitie: Udržujte v čistote. Umývajte ako iné jedálenské pomôcky. Môžete preliať vriacou vodou, neprevárajte! Pred prvým použitím dôkladne umyte v horúcej vode. Môžete umývať v umývačke riadu. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Upozornenie! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie Vášho dieťaťa!Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte - vymeňte ho za nový. Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Nenechávajte dieťa v priebehu jedla a pitia bez dozoru dospelej osoby. Informácie o výrobku uchovajte pre prípadné neskoršie použitie. Miska nie je vhodná do mikrovlnnej rúry!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.