Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Náhradné koncovky na nosnú odsávačku 3ks

Kód: HA-5/118
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
4,92 €
Skladom u dodávateľa
Náhradné koncovky k nosnej odsávačke - 3 ks.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradné koncovky k nosnej odsávačke - 3 ks. Sada 3 tipov náhradných koncoviek k nosnej odsávačke. Profilovaný tvar koncoviek je prispôsobený tvaru malého nošteka, čím zabráni príliš hlbokému vsunutiu odsávačky. Mäkký silikón znižuje riziko zranenia v prípade náhleho pohybu hlavy dieťatka. Pozor! Koncovky čistite pomaly a opatrne, aby nedošlo k ich poškodeniu. Umývajte v teplej vode s jemným čistiacim prostriedkom, dôkladne opláchnite a osušte. Pre bezpečnosť a zdravie Vášho dieťaťa. Varovanie!Tento výrobok používajte vždy pod dohľadom dospelej osoby. Skontrolujte výrobok pred každým použitím. Vyhoďte pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania. Ak výrobok práve nepoužívate, uchovávajte ho mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.