Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Netečúci hrnček s tvrdým náustkom 250 ml 9m+ Toys

Kód: HA-31/200_BLU HA-31/200_GRE HA-31/200_PIN Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
4,75 €
Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Zvoľte variant
Variant
Netečúci hrnček od Canpol babies v dizajne roztomilej kolekcie TOYS disponuje unikátnym ventilom a uľahčuje výučbu samostatného pitia. Je určený deťom starším ako 9 mesiacov. Objem 250 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hrnček od Canpol babies v dizajne roztomilej kolekcie TOYS disponuje unikátnym ventilom a uľahčuje výučbu samostatného pitia. Mandy Haberman vadilo, keď sa nápoj z hrnčeka neustále vylieval na koberec, takže navrhla revolučný hrnček, z ktorého sa nikdy nič vyleje. Vynález netečúceho hrnčeku získal zlatú medailu Ženského globálneho investora a inovátora Network. Teraz, ako sa Mandy Haberman pripojila k tímu skúsených Canpol mamičiek, vám my predstavujeme jej slávny hrnček v našej novej kolekcii Haberman pre Canpol babies. Kľúčové parametre produktu: Protišmykové a profilované úchyty uľahčujú držanie v detských ručičkách. Protišmykové a široké dno chráni pred kĺzaním po doske stola a zaisťuje tak výbornú stabilitu hrnčeka. Hrnček sa skladá iba z dvoch častí - nádobky a viečka. Obsahuje unikátny netečúci ventil, ktorý umožňuje dieťaťu samostatne piť bez rozlievania tekutiny. Dobre sa udržuje v čistote. Odporúčame pre deti staršie ako 9 mesiacov. Objem 250 ml. Hrnček neobsahuje BPA.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.