Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Nosná odsávačka

Kód: HA-2/118
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
3,50 €
Skladom u dodávateľa
Nosná odsávačka s tvrdým ukončením. Používa sa na čistenie nosa novorodencov a malých detí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nosná odsávačka s tvrdým ukončením. Používa sa na čistenie nosa novorodencov a malých detí. Nosná odsávačka sa používa na čistenie nosa novorodencov a malých detí. Je hygienická a bezpečná. Špeciálny tvar koncovky chráni pred hlbokým vložením do nosa. Pre zdravie a bezpečnosť dieťaťa. Upozornenie! Produkt udržujte v čistote. Pred prvým použitím a v prípade potreby sterilizujte rozloženú odsávačku vo vriacej vode 3-5 minút. Po každom použití umývajte teplou mydlovou vodou, potom opláchnite. Upozornenie! Pred vložením do nosa vyprázdnite z odsávačky vzduch. Dôkladne skontroluje pred a po každom použití. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania produkt vymeňte za nový. Upozornenie! Produkt nie je hračka. Počas odsávania musí byť prítomná dospelá osoba (dávajte pozor aby dieťa neprehltlo mäkké časti). Udržujte mimo dosahu detí ak sa práve nepoužíva. Uchovajte si inštrukcie pre neskoršie použitie. Číslo série sa nachádza na obale. Upozornenie! Pred vložením do nosa vyprázdnite z odsávačky vzduch. Udržujte mimo dosahu detí ak sa práve nepoužíva. Viac informácií vo vnútri.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.