Canpol babies Odsávačka materského mlieka elektrická Easy&Natural

Kód: HA-12/207
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
94,50 €
Skladom u dodávateľa
Elektrická odsávačka Easy & Natural uľahčuje kŕmenie na začiatku laktácie, je tiež veľmi užitočná neskôr, keď je laktácia stabilizovaná.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrická odsávačka Easy & Natural uľahčuje kŕmenie na začiatku laktácie, je tiež veľmi užitočná neskôr, keď je laktácia stabilizovaná. Má automatickú zmenu fázy, čo znamená, že nie je potrebné prestavovať fázy manuálne. Má až 18 nastavení sacieho výkonu, takže si môžete prispôsobiť rytmus a sací výkon podľa svojich potrieb a preferencií. Intuitívny ovládací panel uľahčuje použitie. Tiché čerpadlo a mäkký silikónový kryt výrazne zlepšujú pohodlie pri odsávaní mlieka. Je malá a praktická, vždy ju môžete mať so sebou. K dispozícii v súprave s antikolikovou fľaškou, kompatibilná so všetkými úzkymi a širokými fľaškami Canpol babies. MOM FRIENDLY Priateľská pre matky, ktoré doteraz nepoužívali odsávačku - automaticky zmení fázu odsávania. 2 FÁZY ODSÁVANIA Prsná pumpa napodobňuje prirodzený dvojfázový proces dojčenia dieťaťa. V stimulačnej fáze stimuluje tok mlieka, zatiaľ čo vo fáze hlbokého odsávania účinne mlieko odsáva. 18 PREVÁDZKOVÝCH REŽIMOV K dispozícii je 9 nastavení sacieho výkonu, ktoré sú k dispozícii pre každú fázu odsávania - celkom 18 prevádzkových režimov na prispôsobenie odsávačky mlieka individuálne pre seba. JEMNÁ MASÁŽ Jemná masáž a mäkká silikónová podložka zvyšujú vaše pohodlie pri odsávaní mlieka. JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA Malý počet prvkov vám uľahčí umývanie a skladanie odsávačky. VENTIL PROTI VRÁTENIU Spôsobuje, že mlieko ide priamo do fľaše a nevracia sa do mechanizmu odsávačky. MALÁ A ŠIKOVNÁ odsávačka je v kozmetickej taštičke, vždy ju môžete mať so sebou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.