Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Plastová miska s lyžičkou a krytom 350 ml 9m+

Kód: HA-31/406_BLU HA-31/406_GRE HA-31/406_PIN Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
6,90 €
Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Zvoľte variant
Variant
Ľahká, farebná, praktická miska Canpol babies s lyžičkou vo viečku s protišmykovým dnom a uškom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ľahká, farebná, praktická miska Canpol babies s lyžičkou vo viečku s protišmykovým dnom a uškom. Ľahká, farebná, praktická miska s lyžičkou vo viečku je ideálne jedálenský pomôcka pri každodenných prechádzkach alebo cestovaní. Lyžička je hygienicky uzavretá v priehľadnom viečku. Protišmykové dno zabraňuje kĺzaniu misky po doske stola. Vďaka pogumovanému ergonomickému ušku sa miska dobre drží pri kŕmení. Návod na použitie: Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte všetky rozmontované diely šetrným umývacím prípravkom v teplej vode a dôkladne vypláchnite horúcou vodou. Nepoužívajte ostré, drsné prostriedky, ktoré môžu poškriabať povrch výrobku. Neprevárajte! Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Neumývajte v umývačke riadu. Udržujte v čistote. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby. Kryt lyžičky nenechávajte v dosahu dieťaťa, predídete tak možnosti jeho prehltnutie. Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa! Používajte len pod priamym dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte - vymeňte ho za nový.Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Neobsahuje BPA. Miska je určená pre deti staršie ako 9 mesiacov. Objem: 350 ml Môže sa umývať v umývačke (max. 60 °C) a používať v mikrovlnnej rúre (max. výkon 440 W, max. čas 2 min). Nesmie sa vyvárať ani dezinfikovať. K dispozícii vo viacerých farbách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.