Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Plastový pohárik Cute Animals 170 ml 12m+

Kód: HA-4/413/PINK HA-4/413/RED HA-4/413/BLU HA-4/413/TUR Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
3,80 €
Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Zvoľte variant
Variant
Canpol babies Plastový pohárik Cute Animals 170 ml 12m+ je určený deťom starším ako jeden rok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktický pohár CUTE ANIMALS s pestrými potlačami, ktorým bude každé jedlo pre dieťa pútavejšie. Výrobok je ľahký a praktický, vďaka čomu ho dieťa dokáže ľahko držať v rukách. Pohár je určený pre deti staršie ako 12 mesiacov. K dispozícii vo viacerých farbách. Objem 170 ml. Pohár sa môže umývať v umývačke (max. 60 °C). Nemá sa dezinfikovať ani vyvárať. Môže sa zalievať vriacou vodou a ohrievať v mikrovlnnej rúre. Živé farby robia pre každé dieťa jedlo oveľa zaujímavejšie. Návod na použitie:Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte v teplej vode s prípravkom určeným deťom, prelejte vriacou vodou. Nesterilizujte, neprevárajte! Vždy skontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Možno používať v mikrovlnej rúre a v umývačke riadu. Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!Pred každým použitím výrobok dôkladne zkontrolujte.Při prvých známkach poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Nikdy nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby. Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.