Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Plastový tanierik Cute Animals 9m+

Kód: HA-4/411/PIN HA4/411/RED HA4/411/BLU HA4/411/TUR Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
4,50 €
Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Zvoľte variant
Variant

Veselé zvieratká na "dospeláckych" tanieroch budú podporovať Vaše batoľa k jedeniu akéhokoľvek jedla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Plastový tanierik Cute Animals 9m+ Veselé zvieratká na "dospeláckych" tanieroch Canpol babies budú podporovať Vaše batoľa k jedeniu akéhokoľvek jedla. Udržujte výrobok v čistote. Pred prvým a po každom použití umyte v teplej vode s jemným čistiacim prostriedkom, dôkladne opláchnite vo vriacej vode. Nesterilizujte, nevarte. Je možné umývať v umývačke riadu (pri max. teplote 65 °C). Je možné používať v mikrovlnnej rúre (max. 440W, max. 2 min.). Uschovajte tento návod pre neskoršie použitie. Číslo série je uvedené na obale. NIE JE VHODNÉ PRE ZOHRIEVANIE MASTNÝCH JEDÁL. Upozornenie! Vždy používajte tento produkt pod dohľadom dospelej osoby. Starostlivo skontrolujte pred každým použitím. Vyhoďte pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovanie. Pred kŕmením vždy skontrolujte teplotu jedla. Ohrev v mikrovlnnej rúre môže mať za následok lokálne vysokú teplotu jedla.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.