Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Plyšový kolotoč so strieškou Mackovia

Kód: HA-2/374
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
27,20 €
Skladom u dodávateľa
Hudobný kolotoč • Určený pre novorodencov alebo veľmi malé deti, ktoré nie sú schopné na hračku dosiahnuť.• Pomáha stimulovať a rozvíjať zmysly dieťaťa.• Kolotoč zostavte podľa postupu uvedeného na obrázkoch (jednotlivé komponenty sa môžu líšiť).• Natiahnite hraciu skrinku v smere hodinových ručičiek, až po slabý odpor.• Udržujte hračku čistú; utrite hraciu skrinku iba vlhkou handričkou. Návod na pranie postavičiek je uvedený na všitom štítku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hudobný kolotoč • Určený pre novorodencov alebo veľmi malé deti, ktoré nie sú schopné na hračku dosiahnuť.• Pomáha stimulovať a rozvíjať zmysly dieťaťa.• Kolotoč zostavte podľa postupu uvedeného na obrázkoch (jednotlivé komponenty sa môžu líšiť).• Natiahnite hraciu skrinku v smere hodinových ručičiek, až po slabý odpor.• Udržujte hračku čistú; utrite hraciu skrinku iba vlhkou handričkou. Návod na pranie postavičiek je uvedený na všitom štítku. Upozornenie!Aby sa zabránilo možnému zraneniu, mala by byť hračka odstránená z dosahu dieťaťa pred tým, ako dieťa začne liezť. Upozornenie!Kolotoč môže montovať iba dospelá osoba. Správnu montáž je potrebné pred použitím skontrolovať dospelou osobou.Upozornenie! Dôležitá informácia!Pripevnite hračku v zornom poli dieťaťa nad jeho hlavou. Skontrolujte starostlivo pred každým použitím. Nepoužívajte poškodené alebo opotrebované hračky. Odstráňte poškodené alebo opotrebované hračky v súlade s nariadením o likvidácii odpadu. V prípade poruchy hracej skrinky (napr. melódia je rozladená) prestaňte hračku používať a kontaktujte Vášho predajcu alebo distribútora, aby zistili príčinu poruchy. Uschovajte originálny obal pre neskoršie použitie. Číslo série je uvedené na obale.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.