Canpol babies Podbradník bavlna Bunny&Company podšitý 3 ks

Kód: HA-2/103
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
3,96 €
Skladom u dodávateľa
Podbradníky Canpol babies z kolekcie "Bunny&Company" chránia oblečenie vášho dieťaťa pred znečistením počas jedla. Neobsahuje BPA Odporúčaný vek 0 m+ Maximálna teplota prania 40°

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktické podbradníky Canpol babies vyrobené z bavlny a plastovej fólie, ktorá chráni odev dieťaťa pred ušpinením. Podbradník Bunny&Company z mäkkej bavlny a fólie PEVA účinne chráni oblečenie dieťaťa pred zašpinením. Nenahraditeľné počas prerezávania zubov. Má šnúrky, ktoré umožňujú uviazanie ku krku dieťaťa. K dispozícii v balení s 3 kusmi. Udržujte v čistote. Návod na údržbu je uvedený na výšivke. Pozor! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte - vymeňte ho za nový. Upozornenie!Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Otvorte energickým odtrhnutím kartónu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.