Canpol babies Podbradník plastový tvrdý s priehradkou

Kód: HA-2/404
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
3,76 €
Skladom u dodávateľa
Plastový podbradník Canpol babies s plastovou priehradkou, ktorá zadržiava zvyšky pokrmu. Neobsahuje BPA Odporúčaný vek 12 m+ Neperte

Detailné informácie

Podrobný popis

Plastový podbradník Canpol babies s plastovou priehradkou, ktorá zadržiava zvyšky pokrmu. Je určený pre deti staršie ako jeden rok, ktoré už vedia jesť samostatne. Chráni počas jedla odev dieťaťa pred znečistením. Veľké vrecko zadržiava zvyšky pokrmu. Ľahko sa udržuje v čistote. Návod na použitie: Udržujte v čistote. Vždy po jedle umyte podbradník detským mydlom v teplej vode, opláchnite a usušte. Pozor! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte - vymeňte ho za nový. Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Otvorte energickým odtrhnutím kartónu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.