Canpol babies Príbor plastový lyžička, vidlička, nôž 12m+

Kód: HA-31/418
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
2,62 €
Skladom u dodávateľa
Praktický príbor Canpol babies sa skladá z lyžičky, vidličky a noža. Neobsahuje BPA Odporúčaný vek 12 m+ Vhodné do umývačky

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktický príbor Canpol babies sa skladá z lyžičky, vidličky a noža. Špeciálny tvar je určený deťom, ktoré sa učia samé jesť príborom. Praktický príbor sa skladá z lyžičky, vidličky a noža. Špeciálny tvar je určený deťom, ktoré sa učia samé jesť príborom. Vhodný pre deti staršie 5-tich mesiacov. Obsahuje praktický široký úchyt, ktorý uľahčuje držanie v malých ručičkách. Hladké, zaoblené okraje sú bezpečné pre deti.Lyžička obsahuje odmerku (5 ml), je vhodná aj na podávanie liekov. Nôž má jemné zúbky, ktoré uľahčujú krájanie pokrmu.Príbor je možné používať v mikrovlnej rúre a umývačke riadu. Návod na použitie: Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte v teplej vode šetrným umývacím prípravkom, dôkladne opláchnite teplou vodou. Prelejte vriacou vodou. Nepoužívajte drsné čistiace prostriedky, ktoré môžu poškriabať povrch výrobku. Môžete umývať v umývačke riadu (max. Teplota 65 ° C). Neprevárajte. Nesterilizujte. Upozornenie! Dôležité! Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia výrobok ďalej nepoužívajte. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu.Upozornenie!Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.