Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Príbor plastový ohybný lyžička, vidlička Kravička 12m+

Kód: HA-56/580
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
4,91 €
Skladom u dodávateľa
Príbor Canpol babies Kravička 12m+ po vytvarovaní drží daný tvar. Neobsahuje BPA Odporúčaný vek 12 m+

Detailné informácie

Podrobný popis

Príbor Canpol babies Kravička 12m+ po vytvarovaní drží daný tvar. Flexibilné príbor (vidlička a lyžička) je vyrobený z plastického materiálu. Po vytvarovanie drží daný tvar, ktorý uľahčuje výučbu deťom, ktoré sa učia jesť samostatne. Príbor môžete vytvarovať podľa potrieb Vášho dieťaťa bez ohľadu na to, či je pravák alebo ľavák. Zaoblené tvary sú prispôsobené cilivým detským ďasnám. Vhodný pre deti staršie ako 12-tich mesiacov. Príbor je vyrobený z bezpečných materiálov, ktoré sú určené pre kontakt s potravinami. Návod na údržbu: Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte v teplej vode prípravkom určeným deťom, dôkladne opáchněte a prelejte vriacou vodou. Výrobok nepoužívajte v mikrovlnej rúre. Pozor! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!Používajte len pod priamym dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte - vymeňte ho za nový.Upozornenie!Nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.Upozornenie!Z bezpečnostných dôvodov neohýbajte príbor pod väčším uhlom ako 90 °.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.