Canpol babies Prvá kefka na zuby a masáž podnebia

Kód: HA-56/159
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
3,33 €
Skladom u dodávateľa
Silikónová detská zubná kefka s púzdrom. Silikónová detská zubná kefka bola navrhnutá pre získanie správnych návykov ústnej hygieny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Silikónová detská zubná kefka s púzdrom. Silikónová detská zubná kefka bola navrhnutá pre získanie správnych návykov ústnej hygieny. Môže byť použitá na čistenie prvých zubov a masáž ďasien. Môže byť používaná aj u detí, ktoré ešte nemajú žiadne zuby na stimulovanie jemných ďasien. Na rozdiel od zubnej kefky s rukoväťou, silikónová kefka na prst umožňuje rodičom citlivý dotyk ďasien dieťaťa. Umožňuje lepší prístup do ťažko dostupných miest. Umiestnite kefku na ukazovák (viď obrázok), a súčasne jemne čistite zuby aj masírujte ďasná dieťaťa. Po použití a vyčistení skladujte kefku v uzavretom obale, aby ste zabezpečili lepšiu hygienu. Pre zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia vášho dieťaťa. Upozornenie!Udržujte kefku a puzdro v čistote. Pred prvým použitím vložte kefku do vriacej vody na dobu 5 minút. Po každom použití kefku očistite a dobre opláchnite. Skontrolujte starostlivo pred každým použitím. Vyhoďte pri prvých známkach poškodenia a opotrebovania. Pozor!Výrobok nie je hračka. Kefku a puzdro uchovávajte mimo dosahu detí. Odložte tieto pokyny pre neskoršie použitie. Číslo série a dátum spotreby je uvedený na obale.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.