Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Sada Zubné kefky 3 ks

Kód: HA-2/421
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
3,70 €
Skladom u dodávateľa
Sada troch zubných kefiek Canpol babies

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada troch zubných kefiek. Sada 3 zubných kefiek pre starostlivosť o ďasná a prvé zúbky dieťaťa. Sada obsahuje: (1) gumenú masážnu kefku na ďasná; (2) zubnú kefku na čistenie prvých zúbkov dieťaťa; (3) tradičnú kefku s mäkkými štetinami pre staršie deti. Odporúča sa pravidelné používanie kefky aspoň dvakrát denne po dobu 2-3 minút. Vždy používajte tento produkt pod dohľadom dospelej osoby. Skontrolujte pred každým použitím. V prípade prvých príznakov poškodenia alebo opotrebovania vyhoďte. Zubné kefky udržiavajte v čistote. Pred prvým a každým nasledujúcim použitím umyte v teplej vode s jemným čistiacim prostriedkom. Dôkladne opláchnite. Zalejte vriacou vodou. Nevarte, nesterilizujte. Upozornenie!Zubné kefky nie sú hračka. Udržujte ich mimo dosahu dieťaťa. Uschovajte originálny obal pre neskoršie použitie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.