Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Senzorická hrkálka s hryzačkou 0m+

Kód: HA-56/610_GRE HA-56/610_PIN HA-56/610_RED Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
3,90 €
Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Zvoľte variant
Variant
Senzorická hrkálka s hryzačkou je výbornou voľbou pre najmenšie deti. Neobsahuje BPA Odporúčaný vek 0m+

Detailné informácie

Podrobný popis

Senzorická hrkálka s hryzačkou je výbornou voľbou pre najmenšie deti. Špeciálny tvar a malá veľkosť uľahčujú držanie v malých rukách a podporujú učenie sa uchopenia. Hračka tiež podporuje rozvoj koordinácie oko-ruka a stimuluje zmysly bábätka. Pružné prvky hryzačky prinesú úľavu pri prerezávaní zúbkov a hrkajúce prvky povzbudia k zábave. Hrkálka je vyrobená z bezpečných materiálov, vhodná pre deti vo veku 0m+. ľahká a šikovná vhodná pre najmenšie deti špeciálny tvar uľahčuje držanie v malých rukách pružné prvky prinesú úľavu pri prerezávaní zúbkov hrkajúce prvky povzbudia k zábave umožňuje bábätku precvičiť si koordináciu oko-ruka Určené pre deti vo veku 0m +. Hrkálku nie je možné sterilizovať, vyvárať a umývať v umývačke riadu. Balenie obsahuje 1 kus.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.