Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Silikónová sieťka na kŕmenie

Kód: HA-56/010
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
6,79 €
Skladom u dodávateľa
Silikónová sieťka na kŕmenie Neobsahuje BPA Odporúčaný vek 6 m+ Vhodné do umývačky Nevhodné do mikrovlnnej rúry

Detailné informácie

Podrobný popis

Silikónová sieťka na kŕmenie Canpol babies slúži na bezpečné podávanie nielen čerstvého ovocia, ale aj zeleniny, syrov alebo pečiva. Vhodná najmä pri prechode z tekutej stravy na pevnú. Eliminuje riziko zadusenia dieťaťa kúsky nedůkladně rozhryzené potravy. Návod na údržbu:Pred prvým a každým ďalším použitím umyte v horúcej vode šetrným umývacím prípravkom, dôkladne vypláchnite, prelejte vriacou vodou. Výrobok môžete umývať v umývačke riadu (bez silikónové časti). Môžete použiť sterilizátor, ktorý je určený pre domáce použitie. Silikónovou časť: pred prvým použitím z hygienických dôvodov vyvarte 5 minút vo vriacej vode. Chráňte pred priamym slnečným svetlom alebo iným tepelným zdrojom. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Silikónovú časť odporúčame vymeniť po jednom mesiaci používania. Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!Používajte len pod priamym dohľadom dospelej osoby.Před každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania výrobok ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte. Nesprávne čistenie, uchovávanie a používanie môže sieťku poškodiť. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Sieťka zodpovedá požiadavkám:Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004 / EC - všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami,Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a výrobkov z plastických určených na styk s potravinami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.