Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Slamka silikónová netečúca so závažím na hrnčeky 56/606 a 56/607 9m+

Kód: HA-56/609_PIN HA-56/609_GREY Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
2,79 €
Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Zvoľte variant
Variant
Canpol babies Slamka silikónová netečúca so závažím na hrnčeky 56/606 a 56/607 9m+ sivá Neobsahuje BPA

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Slamka silikónová netečúca so závažím na hrnčeky 56/606 a 56/607 9m+ sivá Nový systém slamky so závažím uľahčí pitie i deťom, ktoré hrnček so slamkou pri pití nakláňajú. Závažie udrží slamku vždy ponorenou pod hladinou nápoja. Kompatibilné s hrnčekmi z kolekcie Exotic Animals: Kompatibilné s hrnčekmi z kolekcie Bonjour Paris:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.