Canpol babies Športová fľaša so silikónovou slamkou 400 ml 9m+

Kód: HA-56/500_BEI HA-56/500_TUR Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
7,26 €
Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Zvoľte variant
Variant

Canpol babies Športová fľaša so silikónovou slamkou 400 ml 9m+ Táto praktická farebná športová fľaša so slamkou je určená pre deti staršie ako 9 mesiacov, ktoré už dokážu samostatne piť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto praktická farebná športová fľaša so slamkou je určená pre deti staršie ako 9 mesiacov, ktoré už dokážu samostatne piť. So silikónovou slamkou s otočným vrchnákom. Pohyblivá časť vrchnáka umožňuje jednoduché a pohodlné skrytie slamky a zabraňuje neželanému rozliatiu nápoja. Vynikajúce na cestovanie a na prechádzku. Pohodlné široké držadlá uľahčujú držanie pohára v drobných rukách dieťaťa. Odstránením držadiel môžete u starších detí pohár ľahko zmeniť na fľašu na vodu. Silikónová slamka s otočným vrchnákom zabraňuje vyliatiu nápoja. Pohodlné držadlá uľahčujú držanie pohára v malých rukách. Priehľadný, umožňuje vidieť množstvo tekutiny v pohári. V prípade potreby si môžete zakúpiť náhradnú slamku 56/106. Tvrdá voda, ovocná šťava alebo čaj môžu zanechať škvrny na náustku alebo vytvárať efekt vodného kameňa, ktorý nemení vlastnosti výrobku. Husté tekutiny (napr. ovocné kaše) môžu upchať náustok. Športová fľaša nie je určená na podávanie horúcich ani sýtených tekutín. Vhodné na používanie v umývačke a mikrovlnnej rúre. Nevhodné na umývanie v umývačke ani vyváranie. Objem: 400 ml 1 kus v balení. K dispozícii vo viacerých farbách. Športová fľaša je určená pre deti staršie ako 9 mesiacov. Náustok so slamkou nie je vhodný pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte všetky rozobraté časti (pohár, vrchnák, slamka) v teplej vode s jemným čistiacim prostriedkom, dôkladne opláchnite a zalejte vriacou vodou. Nevyvárajte. Pohár sa môže umývať v umývačke. Neodporúča sa umývať slamku v umývačke, pretože čistiace prostriedky môžu výrobok poškodiť. Pohár sa môže používať v mikrovlnnej rúre bez vrchnáka. Ak ohrievate nápoj v mikrovlnnej rúre, nezabúdajte, že pohár musí byť otvorený. Pri zohrievaní tekutín v mikrovlnnej rúre postupujte obzvlášť opatrne. Ohriate tekutiny vždy premiešajte, aby sa zabezpečilo rovnomerné rozloženie teploty. Pred podaním skontrolujte teplotu. Husté tekutiny (napr. ovocné kaše) môžu upchať slamku. Malé deti sa majú kŕmiť pod dohľadom dospelej osoby. Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa. Výstraha! Výrobok používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Sústavné a dlhodobé sanie tekutín môže spôsobiť vznik zubného kazu. Pred kŕmením vždy skontrolujte teplotu tekutiny. Majte na pamäti, že tekutiny a jedlá ohrievané v mikrovlnnej rúre sa môžu zohriať nerovnomerne alebo na veľmi vysoké teploty. Nikdy nenechávajte pohár vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani vysokej teplote. Slamka nie je vhodná pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Výrobok pred každým použitím skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania prestaňte používať. Výstraha! Tento výrobok nie je hračka. Nepoužívaný výrobok uchovávajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.