Canpol babies Termo nádoba na jedlo 300ml Exotic Animals

Kód: HA-53/000
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
20,94 €
Skladom u dodávateľa
Perfektné riešenie pre zdravé jedlo pre deti mimo domova – ideálne na piknik. Jedlo udrží svoju teplotu až po dobu siedmich hodín. Termoska je z kolekcie EXOTIC ANIMALS.

Detailné informácie

Podrobný popis

Perfektné riešenie pre zdravé jedlo pre deti mimo domova – ideálne na piknik. Jedlo udrží svoju teplotu až po dobu siedmich hodín. Termoska je z kolekcie EXOTIC ANIMALS, ide teda jednoducho kombinovať s ostatnými produktmi z tejto kolekcie. Objem 300 ml. Perfektné riešenie pre zdravé jedlo pre deti mimo domova. Má široký otvor, ktorý uľahčuje plnenie dózy na potraviny, jej vyprázdnenie a následné dôkladné umytie. Izolovaná dóza na potraviny udržuje požadovanú teplotu jedla – jedlo pripravené doma si svoju teplotu udrží niekoľko hodín. Ideálna kapacita 300 ml na detské jedlo. Veko je navyše zaistené silikónovým tesnením, ktoré zaisťuje vzduchotesnosť a tesnosť izolovanej dózy na potraviny. Vyrobené z vysoko kvalitného nerezu. Ľahko sa udržuje v čistote, stačí odskrutkovať uzáver a umyť pod tečúcou vodou s jemným umývacím prostriedkom pre deti. Milý a veselý design termosky urobí deťom jedlo oveľa príjemnejším. Návod na použitie: Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím termosku dôkladne umyte v teplej vode prípravkom určeným deťom, opláchnite. Z bezpečnostných dôvodov nenapĺňajte misku vriacou vodou. Špeciálny uzáver zabraňuje vyliatiu horúcej vody. Vždy sa uistite, že je nalievací otvor dobre uzavretý. Nepoužívajte v mikrovlnej rúre. Pred každým kŕmením skontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa! Pred každým použitím výrobok skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania výrobok ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte. Výrobok nie je hračka, uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Nikdy nenechávajte dieťa v priebehu kŕmenia bez dozoru dospelej osoby. Informácie o výrobku uchovajte pre prípadné neskoršie použitie. Číslo série je uvedené na obale. Termoska zodpovedá požiadavkám: Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami, Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami, EN 14372 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Príbory a riad na kŕmenie - Bezpečnostné požiadavky a skúšky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.