Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Umývacia froté rukavica

Kód: HA-26/110
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
2,77 €
Skladom u dodávateľa
Detská umývacia rukavica. Praktická umývacia rukavica bola navrhnutá pre každodenné kúpanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská umývacia rukavica. Praktická umývacia rukavica bola navrhnutá pre každodenné kúpanie. Komfortný tvar rukavice pomáha jemne očistiť telo dieťaťa. Je vyrobená z mäkkej bavlnenejfroté tkaniny. Pred prvým a po každom použití umyte v teplej mydlovej vode, potom dôkladne opláchnite a vysušte. Nesmie sa prevárať. Nesterilizujte. Skontrolujte výrobok pred každým použitím. Vyhoďte pri prvých známkach poškodenia. Ďalšie dôležité informácie vo vnútri. Kód šarže sa nachádza na obale. Upozornenie! Počas kúpania musí byť dieťa pod dohľadom dospelej osoby. Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dosahu detí, ak ho práve nepoužívate. Uschovajte si tieto pokyny, pretože obsahujú dôležité informácie. Číslo šarže je uvedené na obale.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.