Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Canpol babies Vak s upevnením aj na kočík čierny

Kód: HA-50/102
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
34,98 €
Skladom u dodávateľa
Canpol babies Vak s upevnením aj na kočík čierny

Detailné informácie

Podrobný popis

Vak Canpol babies je ideálny na prechádzky, stretnuia, alebo výlety s deťmi. Spája sa v ňom dizajn, elegancia, ale aj nesmierna praktickosť. Zmestia sa do neho všetky potrebné doplnky ale aj hračky pre dieťatko. Termoizolačné vrecká spomalujú proces ochladzovania, alebo otepľovania jedla, alebo tekutiny vo fľaši. Praktické, široké popruhy, na ktorých sa dá nastaviť dĺžka. Bočné vrecko na hrnček. Praktické božné vrecko s ľahkým prístupom k vreckovkám. Skryté vrecká na dokumenty. Karabínka na kľúče, alebo na obľúbenú hračku dieťatka. Popruhy na upevnenie na kočík. Vodeodolné vrecko na mokré plienky, alebo veci. Prebaľovacia podložka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.