Canpol babies Zásobník na sušené mlieko

Kód: HA-56/014_WHI HA-56/014_GREY Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol babies
6,54 €
Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Zvoľte variant
Variant
Nádoba sa používa na pohodlné skladovanie sušeného mlieka. Má tri samostatné komory, takže umožňuje odmerať tri porcie sušeného mlieka na prípravu jedla pre dieťa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zásobník na sušené mlieko Nádoba sa používa na pohodlné skladovanie sušeného mlieka. Má tri samostatné komory, takže umožňuje odmerať tri porcie sušeného mlieka na prípravu jedla pre dieťa. Nádoba je vhodná na používanie doma aj na cestách. Vhodné aj na skladovanie olovrantu pre dieťa. Objem každej komory je 90 ml – spolu 270 ml. Neobsahuje BPA Nepoužívajte v sterilizátore Neumývajte v umývačke riadu Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre Pohodlné a praktické – užitočné pri cestovaní aj počas prechádzky Pevné a pohodlné zatváranie – chráni jedlo a umožňuje nasypať ho priamo do fľaše. 3 komory s objemom 90 ml (spolu 270 ml) Vhodné aj na skladovanie olovrantu pre dieťa. Návod na použitie:Otvorte viečko a do jednotlivých častí si odmerajte potrebné množstvo sušeného mlieka. Zásobník uzavrite.Viečko pootočte nad príslušnú časť so sušeným mliekom a mlieko presypte do fľaše s prevarenou vodou, ktorú ohrejete na požadovanú teplotu.Dôkladne pretrepte.UPOZORNENIE!V zásobníku neprevážajte tekutiny. Nevystavujte zásobník priamemu slnečnému žiareniu a neprehrievajte zásobník pri čistení - môžete spôsobiť oslabenie výrobku.Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím umývajte všetky rozmontované diely (zásobník, viečko) v teplej vode šetrným čistiacim prostriedkom, dôkladne vypláchnite a prelejte vriacou vodou. Nepoužívajte žiadne chemické dezinfekčné prípravky! Niektoré čistiace prípravky môžu spôsobiť poškodenie povrchu zásobníka.Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Vždy skontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia výrobok ďalej nepoužívajte, vymeňte ho za nový. Nikdy nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby. Výrobok nie je hračka. Všetky diely výrobku uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Canpol logo

Canpol babies je jeden z popredných európskych výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná a inovatívna spoločnosť Canpol už 25 rokov plní potreby detí a ich rodičov v 35 krajinách sveta. Ponúka široký a komplexný sortiment bezpečných výrobkov s vynikajúcimi vzormi, sýtymi farbami a vysokou funkčnosťou pre deti a dojčiace matky. Sortiment je rozdelený do 8 skupín výrobkov, ako sú: tehotenstvo a pôrod, kŕmenie, starostlivosť o dieťa, uspokojovanie, hryzenie, hranie a vzdelávanie, bezpečnosť, prechádzky a výlety.  Čo nás odlišuje na trhu a umožňuje nám vytvoriť bezpečné a inovatívne produkty a prispôsobiť sa neustále meniacim sa očakávania našich klientov, sú dlhoročné skúsenosti Mamičiek - tých, ktoré pracujú v našej spoločnosti, ale aj zákazníčok Canpol babies, s ktorými spoločnosť zostáva stále v kontakte. Naše produkty sú bezpečné a bohaté na farby a vzory, ktoré prinášajú deťom radosť a pomáhajú ich vývoju. Neustále vylepšujeme naše produkty, vyvíjame a predstavujeme nové a vytvárame jedinečné kolekcie plné zaujímavých znakov a tvarov.