Milí naši zákazníci, od 19.7.2024 do 4.8 .2024 budeme mať dovolenku. Objednávky budú vybavovane postupne od 5.8.2024. Ďakujeme

Lovi retiazka na cumlík Night&Day

Kód: HA-10/880
Neohodnotené
Značka: Lovi
5,04 €
Skladom u dodávateľa
Retiazka LOVI chráni cumlík pred spadnutím, znečistením alebo stratou. Bezpečnosť a hygiena Držiak je vybavený praktickým klipom, ktorý umožňuje pohodlné a spoľahlivé pripevnenie cumlíka na oblečenie vášho dieťatka a tým ho chráni pred znečistením, alebo stratou, keď sa dieťa stane aktívnejším.

Detailné informácie

Podrobný popis

Retiazka chráni cumlík pred spadnutím, znečistením alebo stratou. Bezpečnosť a hygiena Držiak je vybavený praktickým klipom, ktorý umožňuje pohodlné a spoľahlivé pripevnenie cumlíka na oblečenie vášho dieťatka a tým ho chráni pred znečistením, alebo stratou, keď sa dieťa stane aktívnejším. Detaily produktu: Stabilný klip Praktický a stabilný mechanizmus chráni držiak pred odpojením sa z detského oblečenia. Pohodlné pripevňovanie Držiak môže byť jednoducho pripnutý aj jednou rukou, vďaka jednoduchému uzáveru. Tvar Zaoblený tvar eliminuje riziko poškriabania alebo porezania sa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: