Zebra&Me kapsičky na opakované použitie 6ks + náustok zadarmo

Kód: ZM0016P
Neohodnotené
Značka: Zebra&Me
8,99 €
Momentálne nedostupné

Ideálne riešenie… von a na cestách – žiadne lyžicky, žiadne tanieriky či poháre, žiadny neporiadok. Aj bez pomoci maminých rúk, jednoducho, samostatne a s radosťou. V aute, v lietadle, v parku, pri vode, v škôlke, na návšteve, či na nákupoch… kdekoľvek ste, Vaše deti si môžu užívať zdravé papanie z obľúbenej kapsičky. pri alergii / diétach – Domáce dobroty bez alergénov, prídavných látok a konzervantov môžete teraz dopriať svojim najmilším aj vo forme obľúbených kapsičiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zebra&Me kapsička na detskú stravu na opakované použitie 6ks + náustok zadarmo.

Naplňte obľúbeným kašovitým príkrmom, ovocným alebo zeleninovým pyré, smoothie, jogurtom alebo krémovým dezertom,…

Použite znovu a znovu. V balení zadarmo 1ks silikónový náustok ChooMee s membránou proti rozliatiu alebo vytlačeniu obsahu kapsičky. Plniteľné kapsičky na opakované použitie Široký otvor so zipsom pre jednoduché plnenie a čistenie.

Možno umývať v umývačke riadu aj mraziť . Neobsahujú BPA, PVC ani ftaláty, vhodné pre styk s potravinami, testované na Slovensku podľa noriem EÚ Ekonomická a ekologická alternatíva k príkrmom v jednorázových kapsičkách.

Objem cca 150ml.

Balenie obsahuje 6 kapsičiek (2x zebra original, 2x zebra kuchár, 2x zebra kozmonaut) a červený silikónový náustok ChooMee.

Ideálne riešenie… von a na cestách – žiadne lyžicky, žiadne tanieriky či poháre, žiadny neporiadok. Aj bez pomoci maminých rúk, jednoducho, samostatne a s radosťou. V aute, v lietadle, v parku, pri vode, v škôlke, na návšteve, či na nákupoch… kdekoľvek ste, Vaše deti si môžu užívať zdravé papanie z obľúbenej kapsičky. pri alergii / diétach – Domáce dobroty bez alergénov, prídavných látok a konzervantov môžete teraz dopriať svojim najmilším aj vo forme obľúbených kapsičiek. Takto viete presne, čo je vo vnútri a na tom záleží najviac. pri odmietaní stravy – Deťom sa naše kapsičky vďaka veselej grafike veľmi páčia. Sú nadšené keď sa môžu kŕmiť celkom samostatne bez pomoci. Ani ich nenapadne protestovať proti mrkvičke či špenátu vo Vašej dobrôtke. Teraz môžete mať plnú kontrolu nad nutričným príjmom svojich detí. Čistenie: Umývajte ručne v teplej vode so saponátom, použite kefu na fľaše , vypláchnite čistou vodou a nechajte dôkladne vyschnúť. Pre umývanie v umývačke riadu odkrúťte vrchnák a nasuňte kapsičku otvoreným zipsom cez hroty horného koša umývačky. Plnenie: Uistite sa, že vrchnák je prikrútený. Naplňte kapsičku lyžicou, lievikom alebo jednoducho nalejte Vašu dobrotu cez otvorený zips na spodnej časti kapsičky. Vyvarujte sa horúcemu obsahu. Aby ste zabezpečili bezchybné tesnenie, naplňte kapsičku len do ¾ obsahu a dôkladne uzavrite zips. Naplnené kapsičky môžete použiť alebo zmraziť. Neprepĺňajte, obsah sa zmrazením zväčší. Pre ohrev stravy ponorte kapsičku do teplej vody. ChooMee náustok na detskú výživu v kapsičke – 1ks zadarmo v balení Konečne kŕmenie bez nehôd a obmedzení! Vďaka membráne chráni obsah pred vyliatím a je príjemne mäkký a jemný na detské ďasienka. Vhodný na jednorázové kapsičky (Sunárek do ručičky, Kubík ovocná kapsička, Hamánek Svačinka, Hami 100%25 ovocie, Hipp Fruchte-Spass, Nestlé NaturNes, Babylove, atď.) ako aj na kapsičku na opakované použitie Zebra&Me . Zabraňuje rozliatiu Chráni ústa a ďasná Podporuje samostatnosť dieťaťa Popis: s membránou a vrchnákom pre deti od 4 mesiacov neobsahuje BPA z vysokokvalitného jemného silikónu vhodné na všetky balenia príkrmov balených v kapsičke Použitie: Otvorte detskú výživu, nasaďte náustok na vyústenie kapsičky, silno zatlačte až kým nezačujete kliknutie. Pred a po použití náustok dôkladne umyte. Nepoužívajte pri tom ostré predmety, ktoré by mohli membránu poškodiť. Možno umývať v umývačke riadu. Deti nenechávajte pri kŕmení bez dozoru. Pred každým použitím náustok skontrolujte a v prípade opotrebovania alebo poškodenia vymeňte za nový. Vyhovuje normám EN 14350.

Dodatočné parametre

Kategória: Zebra&Me
zebra + kozmonaut + kuchár:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: